slo eng
OPOZORILO: Pregledujete spletno stran Kamfesta 2014!

Program

Kino Kamfest: Zoran, moj nečak idiot

Kino Kamfest: Zoran, moj nečak idiot

Kino / Dvorišče OŠ 27. julija

Črna komedija o mladeniču z velikim talentom in njegovem odraščanju pri stricu

Zoran, il mio nipote scemo / črna komedija / režija: Matteo Oleotto / scenarij: Matteo Oleotto, Daniela Gambaro, Marco Pettenello in Pierpaolo Piciarelli / igrajo: Rok Prašnikar, Ivo Barišič, Giuseppe Battiston, Marc Biscontini, Pierpaolo Bordin, Teco Celio, Karolina Černič, Sylvain Chomet, Jan Cvitkovič, Peter Musevski / 2013, Italija / distribucija: Fivia / 106 min

Film Zoran, moj nečak idiot je topla in duhovita zgodba o srečanju dveh sorodnikov iz povsem različnih svetov. Štiridesetletni Paolo, arogantni 150-kilogramski možakar, živi v majhnem mestu v Furlaniji in večino dneva preživlja v gostilni Pri Guštunu. Zaposlen je kot kuhar v domu za ostarele in že vrsto let vztrajno nadleguje oz. vohuni za bivšo ženo. Po smrti tete je prisiljen k sebi vzeti čudaškega nečaka Zorana. V gostilni odkrijejo Zoranov talent za pikado in Paolu se zdi, da se mu je končno nasmehnila sreča: Zorana bo odpeljal na svetovni turnir z veliko denarno nagrado. Paolo pa v svojem površnem pristopu do nečaka pozabi, da se bo Zoran prvič v življenju moral soočiti s težavami, tipičnimi za njegova leta.  

Nagrade: nagrada občinstva na tednu kritike na filmskem festivalu v Benetkah leta 2013 / nagrada Vesna za najboljšo manjšinsko koprodukcijo in scenografijo na festivalu slovenskega filma v Portorožu leta 2013

Vstop prost!

Program Kina Kamfest organizira in izvaja: Mestni kino Domžale.



 

+386 41 360 399 +386 1 839 76 06 Kulturno društvo priden možic,

 

 
 
petek 08.08.
16:00 DDV program Festival piva in Okusov Kamnika
18:00 Otroški oder Argeta Junior KŠD Štumf: Gledališče iz kovčka
19:30 DDV program Otvoritvena povorka z bando Kremšnita
20:15 Glavni oder Kultur Shock (ZDA)
21:00 Kamniška dvorišča Jazz večer: Ana Vipotnik Trio - Tribute to Billie Holiday
22:00 Večerni oder Kremšnita (mednarodna zasedba)
22:00 Dvorišče OŠ 27. julija Kino Kamfest: Panika
sobota 09.08.
16:00 DDV program Festival piva in Okusov Kamnika
18:00 Otroški oder Argeta Junior LG Uš: Kužek in muca
19:00 Kamniška dvorišča Muzejske delavnice: Živeti v prazgodovini
19:30 DDV program Predstavitev športne borbe s palico (Canne de combat)
20:00 Kamniška dvorišča Javno vodstvo po zbirkah MMK
20:00 DDV program Šugla: Romeo in Julija
20:15 Glavni oder Bilbi
21:00 Gledališče Katzenberg Špas teater: Striptiz, igra Matjaž Javšnik
22:00 Večerni oder Kamniški swing večer
nedelja 10.08.
18:00 Otroški oder Argeta Junior LG Fru-Fru: Vidkova srajčica
19:30 DDV program Pisani Kambus
20:15 Glavni oder Tomaž Domicelj
22:00 Večerni oder Kdo neki tam poje
22:00 Dvorišče OŠ 27. julija Kino Kamfest: Bekas
22:00 Kamniška dvorišča Ivanka in Breda: Zgodbe iz kamn'škega konca, pripovedovalski večer
ponedeljek 11.08.
18:00 Otroški oder Argeta Junior KD Priden možic: Tinktonk
19:30 DDV program Tek na Mali grad s feršterkerjem* (tekmovanje dvojic)
20:00 Kamniška dvorišča Premiera vodenja po ulični inštalaciji Pocestnica
20:15 Glavni oder LeeLooJamais
21:00 Gledališče Katzenberg Patty Diphusa, izpovedi porno dive
22:00 Večerni oder Dandelion Children
torek 12.08.
18:00 Otroški oder Argeta Junior Plesni klub Šinšin: Poletna zmešnjava
19:30 DDV program Revialna tekma Nogometnega kluba Kamnik - NK Olimpija
20:00 Kamniška dvorišča Pocestnica, vodenje po ulični instalaciji
20:15 Glavni oder Neca Falk
21:00 Kamniška dvorišča Jazz večer: Trio Ugrin-Ftičar-Matošić
22:00 Večerni oder Dubzilla
22:00 Dvorišče OŠ 27. julija Kino Kamfest: Sivolasi žigolo
22:00 Glavni oder Polona Kasal
sreda 13.08.
17:30 DDV program Delavnica kreativnega pisanja
18:00 Otroški oder Argeta Junior Teater Kuglica: Raček Nace
19:30 DDV program Prosto plezanje po umetni steni za vse generacije
19:30 DDV program Neja Resnik, kitarski koncert
20:00 Kamniška dvorišča Pocestnica, vodenje po ulični instalaciji
20:15 Glavni oder Leni Kravac
21:00 Gledališče Katzenberg Boštjan Gorenc - Pižama: 50 odtenkov njive - RAZPRODANO
22:00 Večerni oder Stankov memorial, tekmovanje v prostem plezanju
22:00 Kamniška dvorišča Kaja Draksler Solo
23:30 Kamniška dvorišča A night of Tunisia, glasbeno-likovni dogodek
23:45 Kamniška dvorišča Andrej Schlegel: Sahara, avtorjevo vodstvo po razstavi
četrtek 14.08.
17:30 DDV program Delavnica kreativnega pisanja
18:00 Otroški oder Argeta Junior LG Fru-Fru in Gledališče Glej: Zlatolaska in 3 medvedi
19:30 DDV program Breakdance street show in Rok Bu & Kinder Surprise
19:30 Kamniška dvorišča Godalkanje
20:00 Kamniška dvorišča Pocestnica, vodenje po ulični instalaciji
20:15 Glavni oder Orlek
21:30 Kamniška dvorišča Grajski stand up večer
22:00 Večerni oder Corkscrew
22:00 Dvorišče OŠ 27. julija Kino Kamfest: Jimmy P.
petek 15.08.
18:00 DDV program Okol Kamnika na Kamfest
18:00 Otroški oder Argeta Junior Gledališče iz desnega žepka: Motovilčica
19:30 DDV program Thin Slackline
20:00 Kamniška dvorišča Otvoritev razstave Pobarvajmo Kamnik
20:00 Kamniška dvorišča Pocestnica, vodenje po ulični instalaciji
20:15 Glavni oder Borghesia
21:00 Gledališče Katzenberg Zaključna produkcija Mednarodne poletne plesne šole
22:00 Večerni oder All strings detached
sobota 16.08.
16:00 DDV program GT Bike Eliminator
18:00 Otroški oder Argeta Junior Andrej Rozman Roza: Tri pravljice
19:00 Kamniška dvorišča Muzejske delavnice: "Rimljani" v Kamniku
20:00 Kamniška dvorišča Javno vodstvo po zbirkah MMK
20:00 Kamniška dvorišča Pocestnica, vodenje po ulični instalaciji
20:15 Glavni oder Laibach
22:00 Večerni oder KLT by Whiteman
22:00 Dvorišče OŠ 27. julija Kino Kamfest: Zoran, moj nečak idiot
nedelja 17.08.
16:00 Kamniška dvorišča Pocestnica, vodenje po ulični instalaciji
18:00 Otroški oder Argeta Junior KŠD Štumf: Volk in 7 kozličkov
18:00 DDV program Predstavitev Košarkarskega kluba Helios Domžale
19:30 DDV program KD Priden možic: Počivajte v miru, ulična predstava
20:15 Glavni oder Simbolični orkester in Ida Meidell Blylod (Švedska)
21:00 Kamniška dvorišča Jazz večer: Trio Ugrin-Ftičar-Matošić
sreda 20.08.
21:00 Kamnik po Kamfestu Jazzovski večer z duo Gregor Ftičar
petek 22.08.
20:00 Kamnik po Kamfestu Japajade
sobota 23.08.
20:00 Kamnik po Kamfestu Happy Hippies (Avstrija)
nedelja 24.08.
20:30 Kamnik po Kamfestu Triatlon Hawaii
petek 29.08.
20:00 Kamnik po Kamfestu Acoustic Rainbow
20:00 Kamnik po Kamfestu Klapa Mali grad
20:30 Kamnik po Kamfestu Vokalna skupina Dotik - ODPADE
sobota 30.08.
20:00 Kamnik po Kamfestu Spoonfool
nedelja 31.08.
20:00 Kamnik po Kamfestu Zgodba o živalskem vrtu
petek 05.09.
20:00 Kamnik po Kamfestu Morning Fire ter Cof & Žiža
20:00 Kamnik po Kamfestu Avstralija, rdeča dežela tam spodaj
20:30 Kamnik po Kamfestu Soul, Jazz in Jaz
sobota 06.09.
20:00 Kamnik po Kamfestu Sam's Fever
20:00 Kamnik po Kamfestu Tomaž Plahutnik: citrarski koncert
nedelja 07.09.
20:00 Kamnik po Kamfestu Gospod predsednik
Več informacij Piškotki so trenutno VKLOPLJENI. Izklopi piškotke (ni priporočeno)
Kamfest 2014 © Kulturno društvo priden možic. Tehnična izvedba spletne strani Webko.si - razvoj spletnih aplikacij 4net.