slo eng
OPOZORILO: Pregledujete spletno stran Kamfesta 2014!

Program

Premiera vodenja po ulični inštalaciji Pocestnica

Premiera vodenja po ulični inštalaciji Pocestnica

Instalacija / Kamniška dvorišča

Pri Cvetličarni Letnar

Pocestnica – vodeni ogledi »ready-made« galerije na prostem 

Pustite našim »umetniškim ekspertom«, da vam osebno razkažejo novo-odprto galerijo. Korita za rože, razbrzdane fasade hiš, prometni znaki in nenavadni razgledi se spreminjajo v vrhunska dela sodobne umetnosti. Oglejte si novo odkritega Picassa, Maleviča in celo Zankiča (najproduktivnejšega slovenskega umetnika). So-ustvarjajte interaktivno umetnost, razkrijte znane performerje (ki se pretvarjajo, da so zgolj naključni mimoidoči), sodelujte v burnih debatah in prispevajte nove mojstrovine v našo zbirko!

Galerija je odprta 24 ur na dan, ogled je brezplačen, upokojenci in študentje imajo dodatnih 50% popusta, dovoljeno je kajenje, lahko pa pripeljete tudi svoje otroke in domače živali.

Odkrijte kamniške ulice z nove perspektive!

O Ljudu:
Skupina Ljud se po večletnih svetovnih ekskurzijah roza nezemljanov s skoraj novim projektom vrača na domače prizorišče. Ljude zanima: javni prostor, interaktivnost, umetnost kot igra in gledališče kot dogodek socialnega združevanja.


Vstop prost! Potrebne so predhodne rezervacije preko festivalskega telefona (041 360 399) ali e-pošte.

Izvedba: KUD Ljud v sodelovanju s Priden možic

Vstop prost!

 

+386 41 360 399 +386 1 839 76 06 Kulturno društvo priden možic,

 

 
 
petek 08.08.
16:00 DDV program Festival piva in Okusov Kamnika
18:00 Otroški oder Argeta Junior KŠD Štumf: Gledališče iz kovčka
19:30 DDV program Otvoritvena povorka z bando Kremšnita
20:15 Glavni oder Kultur Shock (ZDA)
21:00 Kamniška dvorišča Jazz večer: Ana Vipotnik Trio - Tribute to Billie Holiday
22:00 Večerni oder Kremšnita (mednarodna zasedba)
22:00 Dvorišče OŠ 27. julija Kino Kamfest: Panika
sobota 09.08.
16:00 DDV program Festival piva in Okusov Kamnika
18:00 Otroški oder Argeta Junior LG Uš: Kužek in muca
19:00 Kamniška dvorišča Muzejske delavnice: Živeti v prazgodovini
19:30 DDV program Predstavitev športne borbe s palico (Canne de combat)
20:00 Kamniška dvorišča Javno vodstvo po zbirkah MMK
20:00 DDV program Šugla: Romeo in Julija
20:15 Glavni oder Bilbi
21:00 Gledališče Katzenberg Špas teater: Striptiz, igra Matjaž Javšnik
22:00 Večerni oder Kamniški swing večer
nedelja 10.08.
18:00 Otroški oder Argeta Junior LG Fru-Fru: Vidkova srajčica
19:30 DDV program Pisani Kambus
20:15 Glavni oder Tomaž Domicelj
22:00 Večerni oder Kdo neki tam poje
22:00 Dvorišče OŠ 27. julija Kino Kamfest: Bekas
22:00 Kamniška dvorišča Ivanka in Breda: Zgodbe iz kamn'škega konca, pripovedovalski večer
ponedeljek 11.08.
18:00 Otroški oder Argeta Junior KD Priden možic: Tinktonk
19:30 DDV program Tek na Mali grad s feršterkerjem* (tekmovanje dvojic)
20:00 Kamniška dvorišča Premiera vodenja po ulični inštalaciji Pocestnica
20:15 Glavni oder LeeLooJamais
21:00 Gledališče Katzenberg Patty Diphusa, izpovedi porno dive
22:00 Večerni oder Dandelion Children
torek 12.08.
18:00 Otroški oder Argeta Junior Plesni klub Šinšin: Poletna zmešnjava
19:30 DDV program Revialna tekma Nogometnega kluba Kamnik - NK Olimpija
20:00 Kamniška dvorišča Pocestnica, vodenje po ulični instalaciji
20:15 Glavni oder Neca Falk
21:00 Kamniška dvorišča Jazz večer: Trio Ugrin-Ftičar-Matošić
22:00 Večerni oder Dubzilla
22:00 Dvorišče OŠ 27. julija Kino Kamfest: Sivolasi žigolo
22:00 Glavni oder Polona Kasal
sreda 13.08.
17:30 DDV program Delavnica kreativnega pisanja
18:00 Otroški oder Argeta Junior Teater Kuglica: Raček Nace
19:30 DDV program Prosto plezanje po umetni steni za vse generacije
19:30 DDV program Neja Resnik, kitarski koncert
20:00 Kamniška dvorišča Pocestnica, vodenje po ulični instalaciji
20:15 Glavni oder Leni Kravac
21:00 Gledališče Katzenberg Boštjan Gorenc - Pižama: 50 odtenkov njive - RAZPRODANO
22:00 Večerni oder Stankov memorial, tekmovanje v prostem plezanju
22:00 Kamniška dvorišča Kaja Draksler Solo
23:30 Kamniška dvorišča A night of Tunisia, glasbeno-likovni dogodek
23:45 Kamniška dvorišča Andrej Schlegel: Sahara, avtorjevo vodstvo po razstavi
četrtek 14.08.
17:30 DDV program Delavnica kreativnega pisanja
18:00 Otroški oder Argeta Junior LG Fru-Fru in Gledališče Glej: Zlatolaska in 3 medvedi
19:30 DDV program Breakdance street show in Rok Bu & Kinder Surprise
19:30 Kamniška dvorišča Godalkanje
20:00 Kamniška dvorišča Pocestnica, vodenje po ulični instalaciji
20:15 Glavni oder Orlek
21:30 Kamniška dvorišča Grajski stand up večer
22:00 Večerni oder Corkscrew
22:00 Dvorišče OŠ 27. julija Kino Kamfest: Jimmy P.
petek 15.08.
18:00 DDV program Okol Kamnika na Kamfest
18:00 Otroški oder Argeta Junior Gledališče iz desnega žepka: Motovilčica
19:30 DDV program Thin Slackline
20:00 Kamniška dvorišča Otvoritev razstave Pobarvajmo Kamnik
20:00 Kamniška dvorišča Pocestnica, vodenje po ulični instalaciji
20:15 Glavni oder Borghesia
21:00 Gledališče Katzenberg Zaključna produkcija Mednarodne poletne plesne šole
22:00 Večerni oder All strings detached
sobota 16.08.
16:00 DDV program GT Bike Eliminator
18:00 Otroški oder Argeta Junior Andrej Rozman Roza: Tri pravljice
19:00 Kamniška dvorišča Muzejske delavnice: "Rimljani" v Kamniku
20:00 Kamniška dvorišča Javno vodstvo po zbirkah MMK
20:00 Kamniška dvorišča Pocestnica, vodenje po ulični instalaciji
20:15 Glavni oder Laibach
22:00 Večerni oder KLT by Whiteman
22:00 Dvorišče OŠ 27. julija Kino Kamfest: Zoran, moj nečak idiot
nedelja 17.08.
16:00 Kamniška dvorišča Pocestnica, vodenje po ulični instalaciji
18:00 Otroški oder Argeta Junior KŠD Štumf: Volk in 7 kozličkov
18:00 DDV program Predstavitev Košarkarskega kluba Helios Domžale
19:30 DDV program KD Priden možic: Počivajte v miru, ulična predstava
20:15 Glavni oder Simbolični orkester in Ida Meidell Blylod (Švedska)
21:00 Kamniška dvorišča Jazz večer: Trio Ugrin-Ftičar-Matošić
sreda 20.08.
21:00 Kamnik po Kamfestu Jazzovski večer z duo Gregor Ftičar
petek 22.08.
20:00 Kamnik po Kamfestu Japajade
sobota 23.08.
20:00 Kamnik po Kamfestu Happy Hippies (Avstrija)
nedelja 24.08.
20:30 Kamnik po Kamfestu Triatlon Hawaii
petek 29.08.
20:00 Kamnik po Kamfestu Acoustic Rainbow
20:00 Kamnik po Kamfestu Klapa Mali grad
20:30 Kamnik po Kamfestu Vokalna skupina Dotik - ODPADE
sobota 30.08.
20:00 Kamnik po Kamfestu Spoonfool
nedelja 31.08.
20:00 Kamnik po Kamfestu Zgodba o živalskem vrtu
petek 05.09.
20:00 Kamnik po Kamfestu Morning Fire ter Cof & Žiža
20:00 Kamnik po Kamfestu Avstralija, rdeča dežela tam spodaj
20:30 Kamnik po Kamfestu Soul, Jazz in Jaz
sobota 06.09.
20:00 Kamnik po Kamfestu Sam's Fever
20:00 Kamnik po Kamfestu Tomaž Plahutnik: citrarski koncert
nedelja 07.09.
20:00 Kamnik po Kamfestu Gospod predsednik
Več informacij Piškotki so trenutno VKLOPLJENI. Izklopi piškotke (ni priporočeno)
Kamfest 2014 © Kulturno društvo priden možic. Tehnična izvedba spletne strani Webko.si - razvoj spletnih aplikacij 4net.