slo eng
OPOZORILO: Pregledujete spletno stran Kamfesta 2015!

Program

Čupakabra: Kufrband

Čupakabra: Kufrband

Predstava za otroke / Otroški oder

Žonglerski mojstri Čupakabra mečejo stvari v zrak za vas

Čarobna predstava z živo glasbo, zvočili in gibom popelje gledalce na rob gravitacije. Žongliranje, humor in akrobacije za vse generacije.

 

+386 41 360 399 +386 1 839 76 06 Kulturno društvo priden možic,

 

 
 
petek 07.08.
15:00 Trg talcev Festival piva in Okusov Kamnika
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: Zavod Kru
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Lutkovno gledališče Fru-Fru: Zaljubljeni žabec
18:00 Prireditve drugih organizatorjev Otvoritev razstave starodobnih motorjev Indian in fotografske razstave Janeza Kukca Mežka
19:30 Samčev predor Otvoritvena povorka Kamfesta 2015
20:15 Glavni oder Lačni Franz
22:00 Večerni oder Karmakoma
sobota 08.08.
15:00 Trg talcev Festival piva in Okusov Kamnika
16:00 Prireditve drugih organizatorjev Pripovedovalska delavnica
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: prijateljske igre, Studio Sezam
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Fourklor in Priden možic: Cirkus na mesec
19:00 Grad Zaprice - MMK Muzejska delavnica: Življenje v srednjem veku
19:00 Grad Zaprice - MMK Javno vodstvo po razstavi Odsevi kamniških tisočletij s poudarkom na srednjeveškem Kamniku
19:30 Samčev predor Ala Kart: Trio Šardone
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Lounge DJ glasbeni večeri
20:15 Glavni oder Čompe
20:30 Prireditve drugih organizatorjev Seviqc Brežice: Svetilen (Rusija)
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Kino Kamfest: Mama je ena sama
22:00 Večerni oder Marko Brecelj
22:15 Elektrinin oder Katzenberg Gledališka skupina Oksimoron: Panj
23:30 Elektrinin oder Katzenberg Aleluja Bataljona - razgovor o samoniklih prizoriščih
nedelja 09.08.
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: Festna Vesna, Zavod Kru
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Čupakabra: Kufrband
19:30 Samčev predor Street workout Kamnik
20:15 Glavni oder TBF (Hrvaška)
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Gledališče Katzenberg: FS Tine Rožanc: Zeleni Jurij
22:00 Grad Zaprice - MMK Ajda Stina Turek trio
22:00 Večerni oder Koala Voice
ponedeljek 10.08.
10:00 Prireditve drugih organizatorjev Ustvarjalne delavnice za otroke: Naša Šutna
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: dan delavnic, Festna Vesna, Studio Sezam
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Branko Potočan: Območje za pešce
19:30 Samčev predor Tek na Mali grad s feršterkerjem
20:15 Glavni oder Noctiferia
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Gledališče Katzenberg: Boris Kobal in Tin Vodopivec: Staro za novo
22:00 Grad Zaprice - MMK Aleš Hadalin in Petra Trobec
22:00 Večerni oder Kalaia
torek 11.08.
10:00 Prireditve drugih organizatorjev Ustvarjalne delavnice za otroke: Naša Šutna
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: Festna Vesna, KIKštarter, Zavod Kru
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Lutkovno gledaišče Fru-Fru: Petelin, kralj sveta
18:00 Park mladih - Park Evropa KIKŠtarter – kreativna industrija Kamnik se predstavi
18:00 Prireditve drugih organizatorjev Predavanje: Kulturno poslanstvo tehnične dediščine
19:30 Samčev predor Plezalni klub Kamnik: Kamklajmb
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Multivizija Matjaža Krivica: Tales From a Distant Earth
20:15 Glavni oder Big Band GveriLLaz
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Kino Kamfest: Gemma Bovery
22:00 Večerni oder Plezalni klub Kamnik: Kamklajmb
22:00 Grad Zaprice - MMK Bratko Bibič
sreda 12.08.
10:00 Prireditve drugih organizatorjev Ustvarjalne delavnice za otroke: Naša Šutna
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: plesni dan, Festna Vesna, Studio Sezam
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Sam Sebastian: Odiseja
18:00 Prireditve drugih organizatorjev FerFud
19:30 Samčev predor Divji mož prihaja na ulice Kamnika!
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Lounge DJ glasbeni večeri
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Multivizija Matjaža Krivica: Tales From a Distant Earth
20:15 Glavni oder Rambo Amadeus (Črna gora)
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Kino Kamfest: Vrh
22:00 Grad Zaprice - MMK Tjaša Fabjančič trio
22:00 Večerni oder Dežurni krivci
četrtek 13.08.
10:00 Prireditve drugih organizatorjev Ustvarjalne delavnice za otroke: Naša Šutna
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: jam session, Festna Vesna
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Andreja Zupančič: Zaljubljena predstava
18:00 Prireditve drugih organizatorjev Swing plesni večer
18:30 Glavni trg Omare stare šare - veliki finale!
19:00 Grad Zaprice - MMK Javno vodstvo po razstavi: Kam so šle vse fabrike
19:30 Samčev predor Thin slackline
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Multivizija Matjaža Krivica: Tales From a Distant Earth
20:15 Glavni oder Rudi Bučar
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Kino Kamfest: Pot v raj
22:00 Grad Zaprice - MMK Irena Tomažin solo
22:00 Večerni oder Kamniški swing večer z Dixie Shock Bandom
petek 14.08.
10:00 Prireditve drugih organizatorjev Ustvarjalne delavnice za otroke: Naša Šutna
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: Zavod Kru, Studio Sezam
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Park mladih - Park Evropa Okol Kamnika na Kamfest
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Pripovedovalski variete: Zgodbe iz Keršmanca
18:00 Prireditve drugih organizatorjev Swing plesni večer
19:30 Samčev predor EUccordion
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Multivizija Matjaža Krivica: Tales From a Distant Earth
20:15 Glavni oder Mladi levi
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Gledališče Katzenberg: Beton Ltd. Vse, kar smo izgubili, medtem ko smo živeli
22:00 Grad Zaprice - MMK Litošt
22:00 Večerni oder Miki Solus (Hrvaška)
sobota 15.08.
10:00 Park mladih - Park Evropa Ingress Mission day
12:00 Prireditve drugih organizatorjev Živa knjižnica
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: geek day, Festna Vesna, Kamfest cruise, Magna rota
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Fourklor in Priden možic: Cirkus na mesec
19:00 Grad Zaprice - MMK Muzejska delavnica: Pletenje kit iz slame in izdelovanje zapestnic
19:00 Grad Zaprice - MMK Predstavitev Slamnikarskega muzeja Domžale
19:30 Samčev predor Plesni klub Šinšin: Hip hop show
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Lounge DJ glasbeni večeri
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Multivizija Matjaža Krivica: Tales From a Distant Earth
20:15 Glavni oder Demolition group
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Gledališče Katzenberg: Stand up z Denisom Avdićem in gosti - ODPOVEDANO
22:00 Grad Zaprice - MMK Lazar - Kaučič hibrid duo
22:00 Večerni oder Matter
nedelja 16.08.
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: boj vodnih balončkov in vodni slide
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Teater Cizamo: Glumači
19:30 Samčev predor Cirkus Kamfest
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Multivizija Matjaža Krivica: Tales From a Distant Earth
20:15 Glavni oder Artan Lili (Srbija)
petek 21.08.
21:00 Prireditve drugih organizatorjev Poletje Pod gradom: Burry
sobota 22.08.
21:00 Prireditve drugih organizatorjev Poletje Pod gradom: Moonlight Sky
petek 28.08.
21:00 Prireditve drugih organizatorjev Poletje Pod gradom: Melisa in Marjan Spruk
sobota 29.08.
21:00 Prireditve drugih organizatorjev Poletje Pod gradom: Children of Indigo
sobota 05.09.
21:00 Prireditve drugih organizatorjev Poletje Pod gradom: EasyWalkers
sobota 12.09.
21:00 Prireditve drugih organizatorjev Poletje Pod gradom: Tony Tuhinski
Več informacij Piškotki so trenutno VKLOPLJENI. Izklopi piškotke (ni priporočeno)
Kamfest 2015 © Kulturno društvo priden možic. Tehnična izvedba spletne strani Webko.si - razvoj spletnih aplikacij 4net.