slo eng
OPOZORILO: Pregledujete spletno stran Kamfesta 2015!

Program

Mladi levi

Mladi levi

Pop in rock / Glavni oder

Legendarni levi po štirih desetletjih premora zopet osvajajo Slovenijo

Mladi levi so slovensko občinstvo osvajali že v 60-ih letih prejšnjega stoletja. Leta 1973 so kitare postavili v kot ... no, pravzaprav so odšli vsak po svoje in se po štiridesetih letih odločili, da se zopet snidejo in zaigrajo stare uspešnice, kot so »Poljubi me in pojdi«, »Zaznamovan«, »Oda Ireni« in druge legendarne hite. Stari mački razprodajajo koncerte po Sloveniji in ne dvomimo v to, da bo tudi na Kamfestu gneča!

Pokrovitelj koncerta je: Trival antene.



 



 

+386 41 360 399 +386 1 839 76 06 Kulturno društvo priden možic,

 

 
 
petek 07.08.
15:00 Trg talcev Festival piva in Okusov Kamnika
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: Zavod Kru
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Lutkovno gledališče Fru-Fru: Zaljubljeni žabec
18:00 Prireditve drugih organizatorjev Otvoritev razstave starodobnih motorjev Indian in fotografske razstave Janeza Kukca Mežka
19:30 Samčev predor Otvoritvena povorka Kamfesta 2015
20:15 Glavni oder Lačni Franz
22:00 Večerni oder Karmakoma
sobota 08.08.
15:00 Trg talcev Festival piva in Okusov Kamnika
16:00 Prireditve drugih organizatorjev Pripovedovalska delavnica
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: prijateljske igre, Studio Sezam
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Fourklor in Priden možic: Cirkus na mesec
19:00 Grad Zaprice - MMK Muzejska delavnica: Življenje v srednjem veku
19:00 Grad Zaprice - MMK Javno vodstvo po razstavi Odsevi kamniških tisočletij s poudarkom na srednjeveškem Kamniku
19:30 Samčev predor Ala Kart: Trio Šardone
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Lounge DJ glasbeni večeri
20:15 Glavni oder Čompe
20:30 Prireditve drugih organizatorjev Seviqc Brežice: Svetilen (Rusija)
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Kino Kamfest: Mama je ena sama
22:00 Večerni oder Marko Brecelj
22:15 Elektrinin oder Katzenberg Gledališka skupina Oksimoron: Panj
23:30 Elektrinin oder Katzenberg Aleluja Bataljona - razgovor o samoniklih prizoriščih
nedelja 09.08.
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: Festna Vesna, Zavod Kru
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Čupakabra: Kufrband
19:30 Samčev predor Street workout Kamnik
20:15 Glavni oder TBF (Hrvaška)
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Gledališče Katzenberg: FS Tine Rožanc: Zeleni Jurij
22:00 Grad Zaprice - MMK Ajda Stina Turek trio
22:00 Večerni oder Koala Voice
ponedeljek 10.08.
10:00 Prireditve drugih organizatorjev Ustvarjalne delavnice za otroke: Naša Šutna
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: dan delavnic, Festna Vesna, Studio Sezam
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Branko Potočan: Območje za pešce
19:30 Samčev predor Tek na Mali grad s feršterkerjem
20:15 Glavni oder Noctiferia
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Gledališče Katzenberg: Boris Kobal in Tin Vodopivec: Staro za novo
22:00 Grad Zaprice - MMK Aleš Hadalin in Petra Trobec
22:00 Večerni oder Kalaia
torek 11.08.
10:00 Prireditve drugih organizatorjev Ustvarjalne delavnice za otroke: Naša Šutna
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: Festna Vesna, KIKštarter, Zavod Kru
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Lutkovno gledaišče Fru-Fru: Petelin, kralj sveta
18:00 Park mladih - Park Evropa KIKŠtarter – kreativna industrija Kamnik se predstavi
18:00 Prireditve drugih organizatorjev Predavanje: Kulturno poslanstvo tehnične dediščine
19:30 Samčev predor Plezalni klub Kamnik: Kamklajmb
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Multivizija Matjaža Krivica: Tales From a Distant Earth
20:15 Glavni oder Big Band GveriLLaz
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Kino Kamfest: Gemma Bovery
22:00 Večerni oder Plezalni klub Kamnik: Kamklajmb
22:00 Grad Zaprice - MMK Bratko Bibič
sreda 12.08.
10:00 Prireditve drugih organizatorjev Ustvarjalne delavnice za otroke: Naša Šutna
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: plesni dan, Festna Vesna, Studio Sezam
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Sam Sebastian: Odiseja
18:00 Prireditve drugih organizatorjev FerFud
19:30 Samčev predor Divji mož prihaja na ulice Kamnika!
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Lounge DJ glasbeni večeri
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Multivizija Matjaža Krivica: Tales From a Distant Earth
20:15 Glavni oder Rambo Amadeus (Črna gora)
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Kino Kamfest: Vrh
22:00 Grad Zaprice - MMK Tjaša Fabjančič trio
22:00 Večerni oder Dežurni krivci
četrtek 13.08.
10:00 Prireditve drugih organizatorjev Ustvarjalne delavnice za otroke: Naša Šutna
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: jam session, Festna Vesna
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Andreja Zupančič: Zaljubljena predstava
18:00 Prireditve drugih organizatorjev Swing plesni večer
18:30 Glavni trg Omare stare šare - veliki finale!
19:00 Grad Zaprice - MMK Javno vodstvo po razstavi: Kam so šle vse fabrike
19:30 Samčev predor Thin slackline
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Multivizija Matjaža Krivica: Tales From a Distant Earth
20:15 Glavni oder Rudi Bučar
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Kino Kamfest: Pot v raj
22:00 Grad Zaprice - MMK Irena Tomažin solo
22:00 Večerni oder Kamniški swing večer z Dixie Shock Bandom
petek 14.08.
10:00 Prireditve drugih organizatorjev Ustvarjalne delavnice za otroke: Naša Šutna
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: Zavod Kru, Studio Sezam
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Park mladih - Park Evropa Okol Kamnika na Kamfest
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Pripovedovalski variete: Zgodbe iz Keršmanca
18:00 Prireditve drugih organizatorjev Swing plesni večer
19:30 Samčev predor EUccordion
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Multivizija Matjaža Krivica: Tales From a Distant Earth
20:15 Glavni oder Mladi levi
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Gledališče Katzenberg: Beton Ltd. Vse, kar smo izgubili, medtem ko smo živeli
22:00 Grad Zaprice - MMK Litošt
22:00 Večerni oder Miki Solus (Hrvaška)
sobota 15.08.
10:00 Park mladih - Park Evropa Ingress Mission day
12:00 Prireditve drugih organizatorjev Živa knjižnica
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: geek day, Festna Vesna, Kamfest cruise, Magna rota
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Fourklor in Priden možic: Cirkus na mesec
19:00 Grad Zaprice - MMK Muzejska delavnica: Pletenje kit iz slame in izdelovanje zapestnic
19:00 Grad Zaprice - MMK Predstavitev Slamnikarskega muzeja Domžale
19:30 Samčev predor Plesni klub Šinšin: Hip hop show
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Lounge DJ glasbeni večeri
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Multivizija Matjaža Krivica: Tales From a Distant Earth
20:15 Glavni oder Demolition group
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Gledališče Katzenberg: Stand up z Denisom Avdićem in gosti - ODPOVEDANO
22:00 Grad Zaprice - MMK Lazar - Kaučič hibrid duo
22:00 Večerni oder Matter
nedelja 16.08.
17:00 Park mladih - Park Evropa Park mladih: boj vodnih balončkov in vodni slide
17:00 Sejem Diversity Diversity - express yourself
17:00 Keršmančev park Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
18:00 Otroški oder Teater Cizamo: Glumači
19:30 Samčev predor Cirkus Kamfest
20:00 Prireditve drugih organizatorjev Multivizija Matjaža Krivica: Tales From a Distant Earth
20:15 Glavni oder Artan Lili (Srbija)
petek 21.08.
21:00 Prireditve drugih organizatorjev Poletje Pod gradom: Burry
sobota 22.08.
21:00 Prireditve drugih organizatorjev Poletje Pod gradom: Moonlight Sky
petek 28.08.
21:00 Prireditve drugih organizatorjev Poletje Pod gradom: Melisa in Marjan Spruk
sobota 29.08.
21:00 Prireditve drugih organizatorjev Poletje Pod gradom: Children of Indigo
sobota 05.09.
21:00 Prireditve drugih organizatorjev Poletje Pod gradom: EasyWalkers
sobota 12.09.
21:00 Prireditve drugih organizatorjev Poletje Pod gradom: Tony Tuhinski
Več informacij Piškotki so trenutno VKLOPLJENI. Izklopi piškotke (ni priporočeno)
Kamfest 2015 © Kulturno društvo priden možic. Tehnična izvedba spletne strani Webko.si - razvoj spletnih aplikacij 4net.