OPOZORILO: Pregledujete spletno stran Kamfesta 2013!

Program

Roots reggae party

Za gibljive ritme bodo skrbeli Reggaeneration Sound (Slovenj Gradec) in Reggaemylitis Sound (Kamnik).

Vstop prost!

 

 
 
petek 09.08.
09:00 Park Evropa Postindustrijska razstava: Kam so šle vse fabrike?
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Lutkovna skupina Uš: Začarana ladja
19:30 DDV program Gypsy Mambo Kočani Orkestrom
20:30 Glavni oder Vlado Kreslin in Mali bogovi
22:00 Večerni oder Gypsy Mambo Kočani Orkester (Makedonija)
22:30 Grad Zaprice Kino Zaprice: Srečen za umret
sobota 10.08.
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Gledališče iz desnega žepka: Gospa Pehtra
19:30 DDV program The Rock: Street Show
20:30 Glavni oder Zmelkoow
22:00 Grad Zaprice SiTi Teater BTC: Jamski človek
22:00 Večerni oder Sea+Air (Nemčija+Grčija)
nedelja 11.08.
10:00 Grad Zaprice Na pot s Kam'nčkom
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Melita Osojnik: Sonce gre na potep
19:00 Park Evropa Otvoritev razstave Kam so šle vse fabrike?
19:30 DDV program DU Kamnik: Ljudske pevke Predice
20:30 Glavni oder Prifarski muzikanti in Lado Leskovar
22:00 Večerni oder Pripovedovalski variete: Tri zdrave Marije in en oče naš
22:00 Grad Zaprice Kino Zaprice: Državljan Diareja ali Kdo je Tomaž Lavrič
ponedeljek 12.08.
17:00 Galerija Miha Maleš Javno vodstvo: Sledi slovenske grafične dediščine
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Teater Cizamo: Skoraj najboljši cirkus
19:30 DDV program Tek na Mali grad s feršterkerjem (tekmovanje dvojic)
20:30 Glavni oder Don Mentony Band
22:00 Večerni oder Artbeaters
22:00 Večerni oder Večer stand up komedije: Jonas Show
22:00 Grad Zaprice Kino Zaprice: Ljubezen je vse, kar potrebuješ
torek 13.08.
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Gledališče iz desnega žepka: Peter Strah
19:00 Grad Zaprice Svetlana Novaković (Srbija) in Maja Radovanlija (ZDA)
19:30 DDV program KUD Ljud: Invazija
20:30 Glavni oder Suuns (Kanada)
20:30 Grad Zaprice Javno vodstvo po muzejskih zbirkah
22:00 Večerni oder Ludovik Material
22:00 Grad Zaprice Kino Zaprice: Divji
sreda 14.08.
09:00 Glavni trg Foto klub Kamnik: Oko Kamnika
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Gledališče Unikat: Pravljična ura babice Pra, ki sploh ne pričakuje tigra
19:30 DDV program Stankov memorial - tekmovanje v hitrostnem plezanju
20:30 Glavni oder Nadéah (Francija)
22:00 Grad Zaprice SiTi Teater BTC: Star fotr
22:00 Večerni oder Katarina Juvančič in Dejan Lapanja: Selivke
četrtek 15.08.
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Lutkovna skupina Uš: Žiga špaget
19:30 DDV program Enadvatri: Stoj! Spektakel! (ZDA/Slovenija)
20:30 Glavni oder Bernays Propaganda (Makedonija)
22:00 Večerni oder Incurabili
22:00 Grad Zaprice Kino Zaprice: Vaje v objemu
22:00 Gostilna Majolka Stand up v Majolki: Tin Vodopivec, Marina Orsag, Tomaž Stanovnik in Gašper Bergant
23:00 Večerni oder Outer Space Of Mind
23:30 Grad Zaprice Polnočno vodstvo po razstavi Mostovi - ODPADE
petek 16.08.
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Plesni klub Šinšin: Palček Kalček
19:30 DDV program Debela Veronika Street Skate
20:30 Glavni oder Hex
20:30 Grad Zaprice KUOD Bayani: Om Shakti
22:00 Večerni oder Sunshine Madness (Hrvaška)
22:00 Večerni oder Nočni skejt slalom "Žale 2013"
22:00 Grad Zaprice Kino Zaprice: Ne!
22:30 Večerni oder Slavic Invasion
sobota 17.08.
16:00 DDV program GT Bike Eliminator
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Gledališče Unikat: Od kod si kruhek?
20:30 Glavni oder Manouche
22:00 Večerni oder Kamniški swing večer
22:00 Gostilna Majolka Kirsty Almeida (Velika Britanija)
22:00 Glavni oder Stand na Glavnem odru: Pižama, Janez Trontelj, Klavdija Vlaj in Simon Zajc
nedelja 18.08.
16:00 Grad Zaprice Mostovi - razstava Sabe Skaberne z gostjami
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Čupakabra: Cirkus Kolibris
19:30 DDV program Plesni klub Šinšin: Sledi srcu, izgubil se boš, dobro ti bo!
20:30 Glavni oder Jinx (Hrvaška)
22:00 Večerni oder Ognjeni zaključek festivala s Čupakabro - ODPADE
ponedeljek 19.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu MeNeSa
torek 20.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Soul, jazz in jaz
sreda 21.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Za zdele
četrtek 22.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu AntoNina
petek 23.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Happy Hippies
19:00 Kamnik po Kamfestu Zaplešite ob zvokih evergreenov in popevk
20:30 Kamnik po Kamfestu Pevski večer s Tanjo Ocepek
sobota 24.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu D'Plagiators
19:00 Kamnik po Kamfestu Romantičen večer ob kitarah in vokalih
nedelja 25.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Živel je mož
ponedeljek 26.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Tribal Bizzare in skupina The Stronts
torek 27.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Grupo del Sur ter Jože Prezelj in Janez Kožar
19:00 Kamnik po Kamfestu Zaplešite ob zvokih evergreenov in popevk
sreda 28.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Trio Fantastikus
četrtek 29.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Moonlight Sky
19:00 Kamnik po Kamfestu Zaplešite ob zvokih evergreenov in popevk
petek 30.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Stopinje
19:00 Kamnik po Kamfestu Zaplešite ob zvokih evergreenov in popevk
sobota 31.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Roots reggae party
19:00 Kamnik po Kamfestu Grooveapartment