OPOZORILO: Pregledujete spletno stran Kamfesta 2013!

Program

Kamniški swing večer

Swing plesni večer za staro in mlado
V Samčevem predoru

V zadnjem letu se je v Klubu Kino dom v kamniškem Domu kulture Kamnik dogajalo marsikaj, tudi swing. Plesalci in učitelji plesa, ki bodo s swingom nadaljevali tudi v prihajajoči sezoni, so bili nad Kamnikom tako navdušeni, da so se odločili za pravi kamniški swing večer na prostem. Kamnik pleše, tja med zvezde, najprej ob spremljavi nabritih Manouche in nato ob podlagi DJ-ev še dolgo v noč.

 

 
 
petek 09.08.
09:00 Park Evropa Postindustrijska razstava: Kam so šle vse fabrike?
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Lutkovna skupina Uš: Začarana ladja
19:30 DDV program Gypsy Mambo Kočani Orkestrom
20:30 Glavni oder Vlado Kreslin in Mali bogovi
22:00 Večerni oder Gypsy Mambo Kočani Orkester (Makedonija)
22:30 Grad Zaprice Kino Zaprice: Srečen za umret
sobota 10.08.
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Gledališče iz desnega žepka: Gospa Pehtra
19:30 DDV program The Rock: Street Show
20:30 Glavni oder Zmelkoow
22:00 Grad Zaprice SiTi Teater BTC: Jamski človek
22:00 Večerni oder Sea+Air (Nemčija+Grčija)
nedelja 11.08.
10:00 Grad Zaprice Na pot s Kam'nčkom
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Melita Osojnik: Sonce gre na potep
19:00 Park Evropa Otvoritev razstave Kam so šle vse fabrike?
19:30 DDV program DU Kamnik: Ljudske pevke Predice
20:30 Glavni oder Prifarski muzikanti in Lado Leskovar
22:00 Večerni oder Pripovedovalski variete: Tri zdrave Marije in en oče naš
22:00 Grad Zaprice Kino Zaprice: Državljan Diareja ali Kdo je Tomaž Lavrič
ponedeljek 12.08.
17:00 Galerija Miha Maleš Javno vodstvo: Sledi slovenske grafične dediščine
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Teater Cizamo: Skoraj najboljši cirkus
19:30 DDV program Tek na Mali grad s feršterkerjem (tekmovanje dvojic)
20:30 Glavni oder Don Mentony Band
22:00 Večerni oder Artbeaters
22:00 Večerni oder Večer stand up komedije: Jonas Show
22:00 Grad Zaprice Kino Zaprice: Ljubezen je vse, kar potrebuješ
torek 13.08.
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Gledališče iz desnega žepka: Peter Strah
19:00 Grad Zaprice Svetlana Novaković (Srbija) in Maja Radovanlija (ZDA)
19:30 DDV program KUD Ljud: Invazija
20:30 Glavni oder Suuns (Kanada)
20:30 Grad Zaprice Javno vodstvo po muzejskih zbirkah
22:00 Večerni oder Ludovik Material
22:00 Grad Zaprice Kino Zaprice: Divji
sreda 14.08.
09:00 Glavni trg Foto klub Kamnik: Oko Kamnika
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Gledališče Unikat: Pravljična ura babice Pra, ki sploh ne pričakuje tigra
19:30 DDV program Stankov memorial - tekmovanje v hitrostnem plezanju
20:30 Glavni oder Nadéah (Francija)
22:00 Grad Zaprice SiTi Teater BTC: Star fotr
22:00 Večerni oder Katarina Juvančič in Dejan Lapanja: Selivke
četrtek 15.08.
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Lutkovna skupina Uš: Žiga špaget
19:30 DDV program Enadvatri: Stoj! Spektakel! (ZDA/Slovenija)
20:30 Glavni oder Bernays Propaganda (Makedonija)
22:00 Večerni oder Incurabili
22:00 Grad Zaprice Kino Zaprice: Vaje v objemu
22:00 Gostilna Majolka Stand up v Majolki: Tin Vodopivec, Marina Orsag, Tomaž Stanovnik in Gašper Bergant
23:00 Večerni oder Outer Space Of Mind
23:30 Grad Zaprice Polnočno vodstvo po razstavi Mostovi - ODPADE
petek 16.08.
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Plesni klub Šinšin: Palček Kalček
19:30 DDV program Debela Veronika Street Skate
20:30 Glavni oder Hex
20:30 Grad Zaprice KUOD Bayani: Om Shakti
22:00 Večerni oder Sunshine Madness (Hrvaška)
22:00 Večerni oder Nočni skejt slalom "Žale 2013"
22:00 Grad Zaprice Kino Zaprice: Ne!
22:30 Večerni oder Slavic Invasion
sobota 17.08.
16:00 DDV program GT Bike Eliminator
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Gledališče Unikat: Od kod si kruhek?
20:30 Glavni oder Manouche
22:00 Večerni oder Kamniški swing večer
22:00 Gostilna Majolka Kirsty Almeida (Velika Britanija)
22:00 Glavni oder Stand na Glavnem odru: Pižama, Janez Trontelj, Klavdija Vlaj in Simon Zajc
nedelja 18.08.
16:00 Grad Zaprice Mostovi - razstava Sabe Skaberne z gostjami
17:00 Keršmančev park Ustvarjalno dogajanje v Keršmančevem parku
18:00 Otroški oder Čupakabra: Cirkus Kolibris
19:30 DDV program Plesni klub Šinšin: Sledi srcu, izgubil se boš, dobro ti bo!
20:30 Glavni oder Jinx (Hrvaška)
22:00 Večerni oder Ognjeni zaključek festivala s Čupakabro - ODPADE
ponedeljek 19.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu MeNeSa
torek 20.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Soul, jazz in jaz
sreda 21.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Za zdele
četrtek 22.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu AntoNina
petek 23.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Happy Hippies
19:00 Kamnik po Kamfestu Zaplešite ob zvokih evergreenov in popevk
20:30 Kamnik po Kamfestu Pevski večer s Tanjo Ocepek
sobota 24.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu D'Plagiators
19:00 Kamnik po Kamfestu Romantičen večer ob kitarah in vokalih
nedelja 25.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Živel je mož
ponedeljek 26.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Tribal Bizzare in skupina The Stronts
torek 27.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Grupo del Sur ter Jože Prezelj in Janez Kožar
19:00 Kamnik po Kamfestu Zaplešite ob zvokih evergreenov in popevk
sreda 28.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Trio Fantastikus
četrtek 29.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Moonlight Sky
19:00 Kamnik po Kamfestu Zaplešite ob zvokih evergreenov in popevk
petek 30.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Stopinje
19:00 Kamnik po Kamfestu Zaplešite ob zvokih evergreenov in popevk
sobota 31.08.
10:00 Kamnik po Kamfestu Otroški kotiček v Bistroju Pod gradom
19:00 Kamnik po Kamfestu Roots reggae party
19:00 Kamnik po Kamfestu Grooveapartment